DURA PRINT Kruzik. Гаражні та вїздні ворота

Гаражні ворота. Якими вони повинні бути?


Ворота в гараж це не тільки надійний захист вашого майна, це одна з тих речей з якими ви взаємодієте регулярно, щодня, по кілька разів. По друге - гаражні ворота часто знаходяться у дворі вашого будинку або є його невід'ємною частиною. Саме тому гаражні ворота повинні володіти декількома сучасними споживчими якостями. Так якими ж повинні бути правильні гаражні ворота?

1. Зручними. Значить - однозначно автоматичними.

2. Практичними. Тому бажано що б це були секційні ворота. У чому їх практичність? Секційні гаражні ворота не займають корисний простір ні у дворі, ні в гаражі. Цей тип воріт займає для свого відкриття саме той простір яке ви не зможете використовувати під щось інше - під стелею гаража.

3. Гарними. Для цього ми пропонуємо 4 типи фактур панелей і більше 250 різних кольорів і відтінків панелей воріт.

4. Надійними. Наш досвід в установці і обслуговуванні автоматичних воріт більше 7 років. За цей час ми побачили всі переваги і недоліки різних конструкцій і виробників. Ми пропонуємо тільки перевірені часом рішення. Спільно з виробниками воріт, конструкція відточувалася і удосконалювалася. Наша гарантія на всі вироби - 5 років. Але можете бути впевнені, автоматичні секційні ворота Кружик будуть служити вам не менше 15 років.

5. Економічними. Мало хто в наш час не задумується про енергозбереження і енергоефективності. Будь-яка енергія коштує грошей. Якщо ваш гараж є частиною будинку - він повинен зберігати його тепло, але навіть якщо у вас неопалювальний окремий гараж - прогріти автомобіль на кілька зайвих градусів - це теж паливо, це теж гроші. Та й по відчуттях - не дуже приємно сідати в промерзлий наскрізь автомобіль. І якщо є можливість зберегти тепло - то чому її не використати? У секційних гаражних воротах використовуються панелі з наповненням з 40 мм поліуретанової піни, і вони відмінно зберігають тепло. За коефіцієнтом теплопровідності це відповідає 380 мм цегляної кладки (півтора цегли).

Всі гаражні секційні ворота володіють цими ключовими перевагами, проте варто пам'ятати, що і монтаж секційних воріт повинен відповідати цим п'яти принципам.

Існують ще два типи гаражних воріт - це класичні розсувні ворота і ролетні ворота. У деяких випадках, конструктивні особливості гаража не дозволяють використовувати секційні ворота, тоді звичайно це вихід, але за наведеними вище критеріями і одні і інші програють секційним воротам за тими чи іншими параметрами.

Наприклад, всім гарні якісні розсувні ворота, вони можуть бути і теплими, і красивими і надійними але - вони громіздкі і займають багато місця для відкриття.

Ролетні ворота навпаки - компактно змотуються в рулон над гаражем, але сильно програють по теплоізоляції і надійності.

У будь-якому випадку, звернувшись до нас в компанію Кружик - ви отримаєте оптимальне рішення для вашого гаража.