DURA PRINT Kruzik. Гаражні та вїздні ворота

Правильна економія

Вчимося правильно економити при купівлі гаражних воріт.


Компанія KRUZIK озброєна армією кваліфікованих фахівців і дуже часто в нашу компанію звертаються люди з проханням:

-Клієнт: А ви можете встановити мені ворота?

- KRUZIK: Можемо, хто виробник воріт?

-Клієнт: Я не знаю, я хотів заощадити і купив в магазині.

-KRUZIK: А інструкція на доступній мові додається до воріт?

-Клієнт: Інструкція є з картинками, але в описі сказано - 这种 设计 是 非常 相似 的 车库 门

-KRUZIK: При всьому нашому бажанні вам допомогти, ми не зможемо цього зробити так, як з великою ймовірністю ці ворота були виготовлені з порушенням усіх норм і стандартів, відповідно через короткий час ці ворота почнуть сипатися, вивалюватися шурупи, випадати петлі, провисати полотно і вина через не якісні ворота ляже на наших монтажників.

Ось тут і залишається покупець один на один з воротами і без якісного монтажу.

 

Гіркий досвід монтажника.


Бічні накладки. Крім того, що виконані вони неякісно (погана якість забарвлення), вони не закріплені на панелі і не мають отворів для кріплення кронштейнів. Всю роботу по кріпленню довелося виконувати монтажникам. У конструкції воріт не передбачені упори при опусканні воріт. Полотно при закриванні всією масою лягає на нижню ущільнювальну вставку. Правильна економія

 Ущільнювач буде постійно пережиматися, деформуватися і швидко прийде в непридатність, особливо в зимовий час. Ось уже грошова стаття на ремонт воріт у покупця. Ущільнювач для герметизації отвору виготовлений вкрай неякісно (цим я вже нікого не здивую). Гумову пелюстку просто завели в пластиковий паз. Уже при монтажі воріт ущільнююча вставка прийшла в непридатність - і тут не вільно пригадується - Поломка без причини - ознака мейд-ін-чіни. Надалі це загрожує додатковими тепловтратами, сквозняками - а це втрата купленого вашого теплого повітря.Правильна економія

 Нижній роликовий кронштейн не має регулювання. Регулювати притиснення нижньої панелі до прорізу доводиться шляхом зміщення вертикальних напрямних щодо кутових стійок. Точності з таким монтажем досягти складно. Верхній кронштейн має регулювання тільки в площині паралельній площині воріт, тому досягти потрібного притиснення верху до прорізу також проблематично.  Правильна економія Правильна економія
 
 
Правильна економія 

Тросові барабани мають дефекти виготовлення. Дефекти на крайках і в пазах канавок для укладки троса можуть привести до швидкого зносу троса. У конструкції барабана відсутні попередні «витки безпеки», що виключають переламування і передчасний знос троса в процесі експлуатації воріт.

 


 Правильна економіяПравильна економія

 

 
Правильна економія

 

 

У комплекті з воротами не поставляються паспорт виробу, керівництво по експлуатації воріт, гарантійні зобов'язання. Покупець купує продукт сумнівної якості і не має чітких інструкцій, як ним користуватися. Відсутність паспорта та гарантії означає, що гарантія на ворота не дається. У разі поломки воріт, викликаних браком постачальника, споживач буде змушений сам оплатити дорогий ремонт.

 

Тут виникає питання - на чому виходить економія при купівлі дешевих воріт? В процесі експлуатації, вам сервіс обійдеться на багато дорожче, ніж спочатку покупка якісних воріт. Купити запасну частину до воріт - неможливо, що не можна сказати про фірмові ворота, де є паспорт до воріт, номер воріт. Варто тільки назвати номер і потрібна деталь в потрібному кольорі і потрібного розмірі буде встановлена сервісною службою в найкоротші терміни.

 

Багато продавців готові йти на обман, пропонуючи дешеві ворота і примовляючи, що вони виготовлені в Чехії, але тут все легко і просто, всі його похвали на адресу воріт можна зупинити простими питаннями - ,,А де гарантія на те, що вони зроблені в Чехії ? Де паспорт? Як я без номера воріт зможу замовити потрібну деталь через 5 років?"

 

Придбавши якісні ворота KRUZIK, ви гарантовано отримуєте якісний продукт, кваліфікований і своєчасний сервіс на довгі роки. Всі ворота мають паспорт і номер воріт, за яким можна через довгі роки замовити потрібну деталь.

 

KRUZIK - Економте при покупці правильно, довіртеся професіоналам!