DURA PRINT Kruzik. Гаражні та вїздні ворота

Якщо до нас звертається клієнт з проблемою...

Вирішення проблеми
 
5-02-2014 року до нас звернувся клієнт з проханням зробити йому дублікат пульта дистанційного керування до розпашних воріт.

Справа в тому, що автоматика для воріт не зрозумілого виробника і привезена була із Франції. Частота 833 mhz, що не характерно для України.

Багато радили замінити приймач (всю електронну частину автоматики для воріт). При цьому ціна пульта, враховуючи вартість приймача  становила би 75 євро - хороша ціна за 1 пульт.
 
Ми ж не стоїмо на місці і вирішуємо самі нестандартні завдання. Не так давно в нашому асортименті з'явилася новинка-пульт Д / У, який підходить до більш ніж 30-ти різних виробників автоматики, але на жаль потрібного бренду в цьому списку не знайшлося.
 
Але є в цьому пристрої функція авто підбору потрібної частоти, спробували - вийшло.
 
Клієнт отримав новенький пульт всього за 27 євро і найголовніше залишився задоволеним, але на цьому його радість не закінчилася. Дізнавшись, що у нього гаражні ворота теж автоматизовані, ми підвищили клієнту рівень комфорту в плані користування автоматикою для в'їзних воріт і автоматичними гаражними воротами, записавши на цей пульт обидва вироби.
 
Якщо у вас виникла подібна проблема і ви не можете купити оригінальний пульт до гаражних воріт, відкатної або розпашної автоматики і не важливо який виробник- звертайтеся і ми вирішимо вашу задачу на вашу користь!